UNSC11000 مس الکترولیتی تاف پیچ (مس ETP)یکی از پرمصرفترین آلیاژهای مس با رسانایی بالا-که به دلیل داشتن آن شناخته شده استهدایت الکتریکی عالی (بیشتر یا مساوی 100٪ IACS)رسانایی حرارتی، شکل پذیری و سهولت ساخت. به عنوان یک ماده مس درجه-صنعتی ممتاز،ورق مس C11000، نوار مس، میله مس، نوار مس، لوله مس، وشینه مسیبه طور گسترده در مهندسی برق، ترانسفورماتورها، تابلو برق، توزیع برق، سیستم های زمین و قطعات دقیق استفاده می شود. کارخانه ما ارائه می دهداندازه های سفارشی، تحمل های تنگ، استانداردهای بین المللیو بسته بندی صادراتی، تضمین کیفیت پایدار برای خریداران جهانی B2B.

01
کیفیت بالا
02
تجهیزات پیشرفته
03
تیم حرفه ای
04
خدمات سفارشی
توضیحات محصولات
UNS C11000 یک آلیاژ مس سخت الکترولیتی است که حاوی مقدار کنترل شده اکسیژن (0.02-0.04٪) برای اطمینان از هدایت الکتریکی برتر است. مطابقت داردASTM B152، ASTM B187، ASTM B152M، ASTM B193، ASTM B152Mو سایر استانداردهای بین المللی
UNS C11000 آلیاژ مس – جدول مقایسه فنی کامل یکپارچه
| دسته بندی | پارامتر فنی | متریک (واحد SI) | امپریال (واحدهای ایالات متحده) | یادداشت ها / استاندارد |
|---|---|---|---|---|
| ترکیب شیمیایی | مس (مس) | بزرگتر یا مساوی با99.90% | - | ASTM B152 / B187 |
| اکسیژن (O) | 0.02–0.04% | - | ETP Cu معمولی | |
| سایر ناخالصی ها | کمتر یا مساوی 0.03٪ | - | - | |
| خواص مکانیکی - آنیل شده (O Temper) | استحکام کششی | 210-250 مگاپاسکال | 30-36 ksi | ASTM B152 |
| قدرت تسلیم | 65-100 مگاپاسکال | 9-14 ksi | - | |
| ازدیاد طول | 30–45% | - | - | |
| خواص مکانیکی - سخت (مزاج H04) | استحکام کششی | 340-380 مگاپاسکال | 49–55 ksi | ASTM B187 |
| قدرت تسلیم | 300-340 مگاپاسکال | 44-49 ksi | - | |
| سختی | HV 80-110 | HRB 40-55 | - | |
| خواص فیزیکی | رسانایی | بزرگتر یا مساوی 100% IACS | - | زمین سخت الکترولیتی |
| تراکم | 8.9 گرم بر سانتی متر مکعب | 0.321 پوند/اینچ | - | |
| نقطه ذوب | 1083 درجه | 1981 درجه فارنهایت | - | |
| محدوده اندازه استاندارد - ورق / صفحات (ASTM B152) | ضخامت | 0.20-20 میلی متر | 0.008"–0.79" | Std. تحمل ± 0.01-0.20 میلی متر |
| عرض | 300-1000 میلی متر | 12"–40" | - | |
| طول | 1000-3000 میلی متر | 40"–120" | - | |
| محدوده اندازه استاندارد - میله / میله (ASTM B187) | قطر | 3-120 میلی متر | 1/8"–4.75" | تحمل ± 0.03-0.20 میلی متر |
| طبع موجود است | O / H02 / H04 | - | - | |
| محدوده اندازه استاندارد - شینه ها (میله های تخت) | ضخامت | 3-20 میلی متر | 0.12"–0.75" | - |
| عرض | 20-200 میلی متر | 0.8"–8" | - | |
| محدوده اندازه استاندارد - لوله ها (ASTM B68 / B75) | قطر بیرونی (OD) | 6-108 میلی متر | 1/4"–4.25" | - |
| ضخامت دیوار | 0.5-10 میلی متر | 0.02"–0.40" | Std. تحمل ± 0.02-0.15 میلی متر | |
| خلق و خوی | O / H58 | - | لوله مسی بدون درز | |
| ویژگی های کلیدی | - | رسانایی بالا، مقاومت در برابر خوردگی، شکل پذیری | - | آلیاژ مس گرید الکتریکی- |
| برنامه های کاربردی معمولی | - | شین، ترانسفورماتور، تابلو برق، کنتاکت برق، لوله کشی | - | استاندارد صنعت |
آلیاژهای مس C11000 در مقابل C10200 در مقابل C12200
| دسته بندی | C11000(ETP مس) | C10200(OFHC مس) | C12200(DHP Copper) |
|---|---|---|---|
| نام مواد | مس پیچ سخت الکترولیتی | اکسیژن-مس با رسانایی بالا آزاد | فسفر-مس اکسید زدایی شده |
| شماره UNS | C11000 | C10200 | C12200 |
| نام های رایج | مس ETP، مس پیچ سخت | مس OFHC، اکسیژن-مس رایگان | مس DHP، مس دی اکسید شده |
| ترکیب شیمیایی | مس: بزرگتر یا مساوی 99.90% • O: 0.02-0.04% | مس: بزرگتر یا مساوی 99.95% • O: کمتر یا مساوی 0.001% | مس: بزرگتر یا مساوی 99.90% • P: 0.015–0.040% |
| رسانایی الکتریکی | 100٪ IACS | 101–102٪ IACS (最高) | 85-90٪ IACS |
| هدایت حرارتی | عالی | عالی (略优) | خیلی خوبه |
| استحکام کششی (O Temper) | 210-250 مگاپاسکال | 200-240 مگاپاسکال | 200-240 مگاپاسکال |
| مقاومت کششی (سخت) | 340-380 مگاپاسکال | 330-370 مگاپاسکال | 300-360 مگاپاسکال |
| قدرت تسلیم (O Temper) | 65-100 مگاپاسکال | 60-95 مگاپاسکال | 60-100 مگاپاسکال |
| طویل شدن (ای مزاج) | 30–45% | 30–45% | 30–45% |
| مقاومت در برابر خوردگی | خیلی خوبه | خیلی خوبه | عالی (最适合管路) |
| مقاومت در برابر شکنندگی هیدروژن | بیچاره (氧化物导致) | عالی | عالی |
| قابلیت جوشکاری (لحیم کاری / جوشکاری) | متوسط | متوسط-خوب | عالی(无氢脆风险) |
| شکل پذیری | عالی | عالی | عالی |
| برای استفاده در خلاء{0} زیاد مناسب است | ❌ 否 | ✔ 最佳 | ✔ |
| محتوای اکسیژن | 200-400 پی پی ام | < 10 ppm | هیچ (P O را حذف می کند) |
| محتوای فسفر | - | - | 150-400 ppm |
| رده بهترین قدرت | عملکرد الکتریکی بالا | بالاترین خلوص مس | بهترین لوله جوش پذیری |
| مزایای اولیه | مس برق استاندارد | خلوص-و رسانایی فوق العاده بالا | لحیم کاری و جوشکاری بدون شکنندگی |
| محدودیت ها | می تواند دچار شکنندگی هیدروژنی شود | هزینه بالاتر | رسانایی کمتر |
| فرم های محصول معمولی | ورق ها، صفحات، میله ها، شینه ها، سیم ها، لوله ها | میلهها، سیمها، قطعات خلاء-با خلوص بالا | لوله های مسی (ACR/HVAC)، لوله های لوله کشی |
| برنامه های کاربردی معمولی | شینه ها، کنتاکت های الکتریکی، ترانسفورماتورها | نیمه هادی ها، دستگاه های خلاء،-لوازم الکترونیکی پیشرفته | لوله های HVAC، مبدل های حرارتی، لوله کشی، لوله های مهندسی |
| استانداردهای ASTM | B152, B187, B68, B75 | B152, B187 | B111, B306, B280 |
| سطح هزینه | استاندارد (متوسط) | بالاترین | کمترین در بین سه |
ویژگی های کلیدی UNS C11000
بزرگتر یا مساوی 100% رسانایی الکتریکی IACS
هدایت حرارتی عالی
شکل پذیری و شکل پذیری فوق العاده
آسان برای جوش، لحیم کاری، لحیم کاری
غیر مغناطیسی، مقاومت در برابر خوردگی بالا
پرداخت سطح برتر
ایده آل برای سیستم های هدایت الکتریکی و حرارتی
برنامه های کاربردی محصولات
UNS C11000 به طور گسترده در موارد زیر استفاده می شود:
شینه های برقی و میله های اتصال به زمین
اجزای ترانسفورماتور و تابلو برق
تجهیزات توزیع برق
کنتاکت ها و کانکتورهای الکتریکی
پایانه های الکترونیکی و PCB
لوله های لوله کشی و اجزای HVAC
مبدل های حرارتی و کندانسور
قطعات مسی مهر دقیق
آیا به ورق، نوار، سیم پیچ، لوله، میله یا شینه مسی C11000 نیاز دارید؟
ما از سفارشی سازی OEM، تحویل سریع و حمل و نقل جهانی پشتیبانی می کنیم.
آدرس ما
اتاق 4107، ساختمان Runfeng، خیابان جدید Sanqiao، منطقه Weiyang، شهر شیان، استان Shaanxi
شماره تلفن
+86 15769214734
ایمیل-

سوالات متداول حرفه ای برای آلیاژهای مس (C11000 / C10200 / C12200)
1. تفاوت های کلیدی بین C11000، C10200 و C12200 در مصارف صنعتی چیست؟
C10200: بالاترین خلوص و رسانایی (نیمه هادی، خلاء، الکترونیک-بالا)
C11000: مس با درجه استاندارد الکتریکی-برای شینهها، تجهیزات برق
C12200: بهترین جوش پذیری و مقاومت در برابر خوردگی برای HVAC، لوله کشی، مبدل های حرارتی
2. کدام درجه برای سیستم های توزیع نیروی برق مناسب تر است؟
C11000 ETP مس(بیشتر یا مساوی 100٪ IACS) استاندارد صنعتی برای:
باسبار
اجزای ترانسفورماتور
قطعات کلید
سیستم های زمین
C10200 همچنین می تواند در مواقعی که رسانایی بسیار بالا مورد نیاز است استفاده شود.
3. کدام درجه مس برای سیستم های لوله کشی لحیم کاری یا جوشی توصیه می شود؟
C12200 (مس DHP)ایده آل است زیرا فسفر اکسیژن را از بین می برد و از شکنندگی هیدروژن جلوگیری می کند.
این استاندارد جهانی برای:
لوله HVAC
لوله های ACR
کویل های مبدل حرارتی
سیستم های لوله کشی (آب سرد و گرم)
4. آیا ابعاد متریک و امپریالیستی را ارائه می دهید؟
بله. ما عرضه می کنیم:
میلی متر / اینچ
تلورانس های استاندارد در هر ASTM
تحمل سفارشی در صورت درخواست
ساخت OEM برای سیم پیچ ها، ورق ها، صفحات، لوله ها، میله ها، شینه ها در دسترس است
5. آلیاژهای مس شما با چه استانداردهای بین المللی مطابقت دارند؟
بسته به نوع محصول:
ASTM B152– ورق ها و صفحات مسی
ASTM B187- میله ها و میله ها
ASTM B68 / B75- لوله های مسی بدون درز
ASTM B111 / B280- لوله های مسی DHP
ASTM B170– مس بدون اکسیژن-
در صورت نیاز می توان معادل های ISO، EN، JIS ارائه کرد.
6. آیا می توانید گواهی های آزمایش آسیاب (MTC) و بازرسی های شخص ثالث را ارائه دهید؟
بله. ما ارائه می دهیم:
EN 10204 3.1 MTC
ترکیب شیمیایی (طیف سنج)
گزارش خواص مکانیکی
جریان گردابی و آزمایش اولتراسونیک برای لوله ها
بازرسی SGS / BV / TUV 3rd-طرف در دسترس است
7. فرآیند تضمین کیفیت شما برای محصولات آلیاژ مس چیست؟
سیستم QA ما شامل:
تایید مواد خام ورودی
نظارت بر ابعاد آنلاین
تست سختی و کشش
بازرسی زبری سطح
تست رسانایی برای C10200 / C11000
آزمایشهای جوشپذیری و مسطح برای لولههای C12200
تست جریان گردابی 100% برای لوله های بدون درز
مطابقت داردISO 9001، ISO 14001، ISO 45001.
8. زمان معمول سفارشات آلیاژ مس چقدر است؟
اندازه های سهام: 3-7 روز
اندازه های سفارشی: 10-20 روز
ماشینکاری با حجم بزرگ-یا دقیق: 20-30 روز
سفارشات فوری با اولویت برنامه ریزی قابل تنظیم هستند.
9. چه گزینه های بسته بندی را برای محموله های صادراتی پیشنهاد می کنید؟
بسته بندی صادراتی-شامل:
کاغذ کرافت ضد رطوبت-
فیلم محافظ پی وی سی (برای مس جلا داده شده)
پالتها یا جعبههای چوبی بدون بخور-
تقویت نوار فولادی
ارتفاع پالت سفارشی برای کارایی بارگیری کانتینر
مناسب برای حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، و ادغام.
10. آیا می توانید کویل های مسی یا قطعات فرآوری شده را برای تولید انبوه تهیه کنید؟
بله. ما حمایت می کنیم:
برش سیم پیچ
برش دقیق (ورق/نوار/نوار/لوله)
ماشینکاری CNC
خم شدن، مشت زدن
تکمیل (صیقل دادن، ترشی کردن، آبکاری قلع)
خدمات OEM و ODM در دسترس است.
11. چه شرایط سطحی برای ورق ها، نوارها و لوله های مسی موجود است؟
پایان آسیاب
روشن آنیل شده
سطح صیقلی
روکش قلع-
سطح غیر اکسیده-برای کاربردهای الکتریکی
فیلم محافظ (یک طرف یا هر دو طرف)
12. آیا می توانید رسانایی مس درجه الکتریکی-را تضمین کنید؟
بله. ما ارائه می دهیم:
بزرگتر یا مساوی 100% IACSبرای C11000
101-102٪ IACSبرای C10200
گزارش تست رسانایی موجود در MTC
13. آیا کنترل ترکیب شیمیایی سفارشی را برای صنایع خاص ارائه می دهید؟
بله. برای الکترونیک نیمه هادی، هوافضا و دقیق:
عناصر باقیمانده فوق-کم
کنترل ناخالصی اضافی (Bi، Pb، S، Fe)
الزامات رسانایی فوق العاده-بالا
14. حداقل مقدار سفارش شما (MOQ) چقدر است؟
ورق / بشقاب / میله: 300-500 کیلوگرم
کویل: 1 رول (بسته به ضخامت)
لوله ها: 300-500 کیلوگرم
سفارشات نمونه برای اعتبار سنجی مهندسی پشتیبانی می شوند.
15. برای ترخیص و تایید پروژه چه مدارکی را می توان ارائه کرد؟
فاکتور تجاری
لیست بسته بندی
گواهی مبدا (CO، فرم E، فرم F و غیره)
EN10204 3.1 گواهی
طبقه بندی کد HS
گزارش بازرسی شخص ثالث- (SGS/BV/TUV)
تگ های محبوب: uns c11000 آلیاژ مس، چین uns c11000 آلیاژ مس تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه


